Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru
Specialista na Rakousko a ubytování v Alpách

Pyhrn-Priel - Hinterstoder, Rakousko

Oblast mezi pohořími Totes Gebirge a Sengsengebirge okouzluje nejen početnými malebnými výhledy a blízkostí Národního parku Kalkalpen. Jak v létě, tak v zimě si užijte mnoho slunečných dní bez mlhy v okolí známých míst Windischgarsten a Hinterstoder. Srdeční hostitelé a hojnost nabídek pro volný čas – ať v létě nebo v zimě – se postarají o nezapomenutelné zážitky.

Pyhrn-Priel - Hinterstoder

O lokalitě Pyhrn-Priel - Hinterstoder

Letní ráj

600 kilometrů značených turistických cest všech stupňů, mezi nimi početné tematické a okružní cesty, vrcholové túry, horské pastviny a salaše se prezentují jako opravdový turistický ráj pro milovníky hor a turisty. Pro všechny hráče golfu je výzvou „Hole in one" na 18-jamkové golfové hřiště Windischgarsten Pyhrn-Priel, které nadchne zkušené hráče i zajíčky. Vysoko do nebe nebo hluboko do propasti zní naproti tomu motto všech, kteří touží po dobrodružství. Na výběr mají šumící raftingové partie, fascinující canyoningové túry, okouzlující zážitky v lanových parcích nebo vyhlídkové tandemové lety. Na správného koně nasednete při jednodenní nebo vícedenní vyjížďce v Národním parku Kalkalpen nebo jeho okolí.

" Kdo má kartu, ten spoří!"

„Více dovolené" s kartou Pyhrn-PrielAktivCard! Početné atrakce a výletní cíle regionu si můžete užít jak často chcete zdarma s touto letní kartou platnou od poloviny května do začátku října. Dobře 180 hostinských podniků poskytuje zdarma tuto kartu Pyhrn-Priel AktivCard, která nabízí solidních 40 služeb zdarma a 20 s bonusem, a to už od jednoho přenocování.

Pyhrn-Priel Card se velmi osvědčila a dnes je již takřka samozřejmou průvodkyní každého našeho hosta.
Kartu dostanouhosté, kteří se ubytují v některém z ubytovacích zařízení, která jsou partnery tohoto projektu. Karta má několik podob: dospělí získají Pyhrn-Priel AktivCard a děti Pyhrn-Priel AktivKidsCard. Sezonní kartu Pyhrn-Priel SaisonCard si lze zakoupit v místních turistických kancelářích.

Pyhrn-Priel Card vás opravňuje k bezplatnému užívání všech kabinkových a sedačkových lanovek v Hinterstoderu, na Wurzeralmu a na Wurbauerkogelu.

V Hinterstoderu byly vybudovány nádherné okružní turistické stezky všech stupňů obtížnosti. Jednou z nejkrásnějších je stezka, která vás zavede k vyhlídkové plošině "Dachsteinblick".

Na Wurzeralmu si můžete vyšlápnout na tematickou okružní turistickou stezku „2 miliony let za 2 hodiny". Dozvíte se přitom mnoho zajímavých informací o geologii a vzniku Wurzeralmu. Pestrobarevné koberce květin a idylické horské jezírko Brunnsteinersee okouzlí i toho nejzatvrzelejšího pragmatika. Krása přírody a nakonec i gurmánské slasti jsou zárukou šťastně prožitého pobytu v této půvabné oblasti!

Na „hoře zážitků" Wurbauerkogelu jsou na programu zábava, rychlost a vysoká hladina adrenalinu. S kartou Pyhrn-Priel Card získáte atraktivní slevu pro ďábelskou jízdu na letní horské dráze „Alpine Coaster", která je v provozu za každého počasí. www.wurbauerkogel.at

Pyhrn-Priel Card je k dostání ve všech turistických informačních kancelářích v oblasti Pyhrn-Priel.
Karta platí od 14. května do 16. října. Bližší informace: www.pyhrn-priel-card.at

Rodinná idyla

Rodinná zábava a dobrodružství zaručí v regionu přívětivém dětem nejen profesionálové mezi pronajímateli. Zařízení vhodná pro děti uvnitř i vně domů, stejně jako rodinné výletní cíle mluví samy za sebe.Fotografie Pyhrn-Priel - Hinterstoder

Pyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder fotoPyhrn-Priel - Hinterstoder foto

Mapa Pyhrn-Priel - Hinterstoder a okolí

Užitečné odkazy

Stránky od WERC - webové realizace

Copyright © 2020 Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru - specialista na Rakousko a ubytování v Alpách