Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru
Specialista na Rakousko a ubytování v Alpách

Bad Kleinkirchheim, Rakousko

Bad Kleinkirchheim je celoročně velmi oblíbené lázeňské letní a v zimě i lyžařské středisko. V letní sezoně nabízí kromě thermálních lázní otevřených celoročně také golfová hřiště, turistiku, cyklistiku, výlety po okolí, jezero Milltättersee vzdálené 10 km, známou alpskou panoramatickou silnici Nockalmstrasse, která rozděluje spolkové země Štýrsko a Korutany. Město Klagenfurt je od Bad Kleinkirchheimu vzdáleno 40 km.
Bad Kleinkirchheim

O lokalitě Bad Kleinkirchheim

V harmonickém prostředí pohoří Nockberge leží lázeňské město Bad Kleinkirchheim. Díky termálním pramenům zde vyrostlo světoznámé středisko letních i zimních sportů. Oblast ve tvaru podkovy má okolní kopce a turistické cesty většinou kryté před větrem lesním porostem, ve vyšších polohách nechybí též otevřené terény s volnými pláněmi.

Naprostá většina ubytovacích kapacit je umístěna v blízkosti lanovek, mnohé z nich jsou v provozu v letní sezoně a umožňují tak turistům zdolání těch největších kopců při výletech a túrách. Lázně Römerbad, nově renovované, uprostřed střediska na ploše 4 000 m2 - najdete např. 14 druhů saun, bazény, odpočinkové a relaxační prostory. Lázně Kathrein jsou kvalitním a přístupnějším doplňkem relaxace.

Cenově přístupné jsou velmi kvalitní ubytovací kapacity v nedalekém Döbriachu, Feld am See a podél jezera Millstättersee.

Doporučujeme zakoupení letní slevové karty Kärnten Card, díky které lze ušetřit čerpáním slev a vstupům zcela zdarma u více jak 100 výletních cílů v celých Korutanech. http://www.tempo-tours.cz/slevove-karty/karntencard

Fotografie Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim fotoBad Kleinkirchheim foto

Mapa Bad Kleinkirchheim a okolí

Užitečné odkazy

Stránky od WERC - webové realizace

Copyright © 2023 Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru - specialista na Rakousko a ubytování v Alpách