Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru
Specialista na Rakousko a ubytování v Alpách

Grebenzen - St. Lambrecht, Rakousko

Ski areál Grebenzen-St.Lambrecht se nachází v regionu Murtal v srdci Štýrska a nabízí zejména rodinám a dětem skvělé podmínky. Nádherná horská krajina s tradičními lyžařskými chatami okouzlí každého. K využití je zde 25 km sjezdových tras.
Grebenzen - St. Lambrecht

O lokalitě Grebenzen - St. Lambrecht

Lyžování

Lyžařský areál: Grebenzen - St.Lambrecht

Výška: 1000-1900 m

Sjezdovky

Celkem: 25 km

Lehké: 3 km

Střední: 9 km

Těžké: 0,3 km

Vleky: 6

Sedačky: 4

Běžecké trasy: 47 km

Upravené zimní cesty:

Snowboard: Funpark, halfpipe, jumps, slide, snowboard cross

sáňkařská dráha 1x

Vzdálenosti z ČR a SR

Praha: 440 km

Brno: 380 km

Bratislava: 300 km

V nadmořské výšce 1000-1900 na Vás čeká útulný lyžařský areál Grebenzen - St.Lambrecht je vzdálený od masového turismu a poskytuje pohodovou rodinnou dovolenou. Krásný výhled z vrchu je proti jiným střediskům zajímavý tím, že je doplněn i pohledem na benediktinský klášter St. Lambrecht. S 25 km sjezdových tras uspokojí nejen lyžaře ale i pro snowbordisty je tu skvělé využití. Dětský výtah, magický koberec a kolotoč to vše pro Vaše milované najdete v areálu pro zlepšení jejich lyžařských technik. Samozřejmě nechybí ani lyžařské školy a půjčovny. Za zmíňku určitě stojí závodní sjezdovka, která nabízí půdu pro vzrušující soutěže. Mistři světa, jako jsou Hütter, Schmidhofer, Görgl, Siebenhofer, Ofner, Tippler a Hannes Reichelt, jsou nadšeni skvělými tréninkovými podmínkami, které Grebenzen - St.Lambrecht má. Na nádherných běžeckých stezkách kolem vesnic Zeutschach, Mühlen, Karchau, St. Lambrecht a St. Blasen se budete jemně klouzat, zapomenete na každodenní starosti a konečně budete mít čas znovu vidět malé „divy" přírody zblízka.

Fotografie Grebenzen - St. Lambrecht

Grebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht fotoGrebenzen - St. Lambrecht foto

Mapa Grebenzen - St. Lambrecht a okolí

Skimapy Grebenzen - St. Lambrecht

Užitečné odkazy

Stránky od WERC - webové realizace

Copyright © 2020 Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru - specialista na Rakousko a ubytování v Alpách