Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru
Specialista na Rakousko a ubytování v Alpách

Kreischberg, Rakousko

Kreischberg s úžasnými 42 km sjezdvek všech obtížností nastavil díky své nové 10 místné gondole nové stardardy a zvýšil kvalitu celého střediska. Moderní 2,1 km dlouhá lanovka Vás vyveze z 1600 m do 2050 m nad mořem velmi rychle a pohodlně. Naleznete zde Tubing Arenu, kde si můžete změřit rychlost. Pro ty menší nadšence je tu Yabaa Dabba Doo-Land - tématický park ze slavného seriálu pro děti Scooby Doo. A pro ty nejmenší je zde "Kinderwelt", dětská část pro začínající mladé lyžaře a lyžařky.

Kreischberg

O lokalitě Kreischberg

Lyžování

Lyžařský areál - Kreischberg

Výška: 868 - 2118 m

Sjezdovky:
Celkem: 42 km
Lehké: 17 km
Střední: 16 km
Těžké: 9 km
Kabiny: 3
Sedačky: 4
Vleky: 6

otevírací doba je od 8:30 do 16:00

Snowpark Kreischberg byl postaven v létě roku 2015. Od počátku měl jen jeden cíl: vytvořit co pokud nejlepší podmínky pro freestyle snowboard a lyže pro začátečníky i pokročelé jezdce. Naleznete zde malé skoky, boxy a raily lehkých i těžších obtížností.

Máte rádi procházky po zasněžených lesech v 1800 m nad mořem? Pak pro Vás máme tu správnou věc! Na vrcholku naleznete 2 pěší túry. Jedna, klidnější, hodinová kolem jezera Kreischberg, které je jedním z nejdůležitějších elementů pro vytváření umělehé sněhu zde ve středisku. Druhá, delší, dvouhodinová Vás vezme z horní stanice gondoly až k lanovkám "Rosenkranz". Po cestě máte samozřejmě mnoho možností na to dát si pauzu nebo se občerstvit u krásného výhledu.

Fotografie Kreischberg

Kreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg fotoKreischberg foto

Mapa Kreischberg a okolí

Užitečné odkazy

Stránky od WERC - webové realizace

Copyright © 2022 Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru - specialista na Rakousko a ubytování v Alpách