Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru
Specialista na Rakousko a ubytování v Alpách

MUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG, Rakousko

Kreischberg s úžasnými 42 km sjezdovek všech obtížností nastavil díky své nové desetimístné gondole nové standardy a zvýšil kvalitu celého střediska. Moderní 2,1 km dlouhá lanovka Vás vyveze z 1600 m do 2050 m nad mořem velmi rychle a pohodlně.

Navštívit můžete také Snowpark Kreischberg se skvělými podmínkami pro freestyle snowboard a lyže pro začátečníky i pokročilé jezdce. Naleznete zde malé skoky, boxy a raily lehkých i těžších obtížností.
Máte rádi procházky po zasněžených lesích? Pak vám Kreischberg nabízí dvě nádherné pěší túry. Klidnou okolo jezera nebo lehce náročnější vrcholovou vycházku od horní stanice lanovky.

MUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG

O lokalitě MUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG

Lyžování

Lyžování
Lyžařský areál - Kreischberg
Výška: 868 - 2118 m

Sjezdovky:
Celkem: 42 km
Lehké: 17 km
Střední: 16 km
Těžké: 9 km
Kabiny: 3
Sedačky: 4
Vleky: 6

otevírací doba je od 8:30 do 16:00

PROGRAM MUZIKA NA HORÁCH KREISCHBERG - OPENING DE LUXE!

Pětihvězdičkově upravené sjezdovky. Nádherná příroda. Vysoké hodnocení ohledně jistoty sněhu. Komfortní ubytování, kde se po lyžování můžete taky špičkově upravit s přáteli. Vyberte si chalupu podle ceny nebo kapacity. Apartmány a řadové domky pro 2-5 osob. Chalety pro 6-10 osob nebo si dopřejte ubytování přímo u sjezdovky s vlastní vířivkou a saunou.

Jasně, že lyžování je na prvním místě, ale.. kromě 42 kilometrů sjezdovek, včetně jednoho 7km dlouhána, je v resortu řada věcí, které si užije i náročný host. Pohodlí. To si budete chválit od začátku do konce. Zejména pokud zvolíte variantu Chalets. Soukromá venkovní vířivka, umístění přímo u lanovky a krásný interiér. Troufneme si odhadnout, že si s přáteli večery, nebo chcete-li večírky, užijete dosyta. A další spřízněné duše hned ve vedlejších chalupách? To je sen!

Lyžařský areál je také hlavně o zábavě. Konalo se zde mistrovství světa ve freestyle lyžování i snowboardingu. Blbnutí ve funparku je tady skoro povinnost. To určitě zvládnete hlavně – budou z toho fotky na sítě.

Další program je na vás, ale budeme rádi, když se přidáte k těm pár setkáním, které pro vás během zájezdu chystáme. Hudba, sport a něco do zobáčku. Tak jak to nás – vás baví.

Termín ČTVRTEK 15.12. - 18.12.2022 - ale můžete si i o den prodloužit

Fotografie MUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG

MUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG fotoMUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG foto

Mapa MUZIKA NA HORÁCH - KREISCHBERG a okolí

Užitečné odkazy

Stránky od WERC - webové realizace

Copyright © 2022 Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru - specialista na Rakousko a ubytování v Alpách