Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru
Specialista na Rakousko a ubytování v Alpách

Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau, Rakousko

Romantické údolí v kitzbühelských Alpách, ideální pro turistiku i odpočinek. Desítky kilometrů bikových i turistických tras, ideální pro rodiny, ale i pro horské samotáře.
Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

O lokalitě Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

Romantické údolí v kitzbühelských Alpách, ideální pro turistiku i odpočinek. Desítky kilometrů bikových i turistických tras, ideální pro rodiny, ale i pro horské samotáře, Innsbruck 60 km, Kitzbühel 35 km.Slevová karta Wildschönau Vám umožní volné vstupy v řadě míst v údolí včetně lanovek a autobusů, kvalitně vybavené koupaliště v Oberau či velká vodní aréna v nedalekém Wörglu jsou tipy pro letní dny, Innsbruck 60 km, Kitzbühel 35 km. 

Fotografie Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau foto

Mapa Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau a okolí

Užitečné odkazy

Stránky od WERC - webové realizace

Copyright © 2024 Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru - specialista na Rakousko a ubytování v Alpách