Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru
Specialista na Rakousko a ubytování v Alpách

Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau, Rakousko

Skijuwel Alpbachtal/ Wildschönau(828 – 2025m)
Sjezd****, snowboard****, běžky***, aprés ski ***, pro rodiny ****přepravní kapacita 50 000 os./hod.
Spojením dvou lyžařských oblastí Wildschönau a Alpbachtal vznikla další velká lyžařská aréna se 145 km sjezdovek a 49 vleky a lanovkami a tíme se zařadila do TOP TEN tyrolských středisek. Wildschönau je horské údolí se středisky Niederau, Oberau, Thierbach a Auffach. Alpbachtal na druhé straně tvoří kvalitní komplex především náročnějších sjezdovek s centry v Reith, Alpbach a Inneralpbach. Spojovací lanovka je vybudována hned u dolní stanice Pöglbahn v Inneralpbachu.Kabina vede přes Pechalm až na vrchol Schatzbergu ve Wildschönau.

Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

O lokalitě Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

Lyžování

Skijuwel Alpbachtal WildschönauSjezd***, snowboard****, běžky***, aprés ski ****, pro rodiny ****

přepravní kapacita 55 000 os./hod., umělé zasněžování 84 kmkm

Lyžařský areál Wildschönau Alpbachtal
Výška: 600-2025m

Sjezdovky
Celkem: 145 km
Lehké: 32 km
Střední: 77 km
Těžké: 18 km
Skiroute: 17 km

Vleky
Kabiny: 7
Sedačky: 8
Vleky: 31

Běžecké trasy: 100 km
Upravené zimní cesty: 70 km

Snowboard:
Race n´boarder arena- halfpipe, quarterpipe, highjump, funbox, snake

Nejdelší sjezdovka:
Schatzberg - Auffach 7 km, výškový rozdíl 1050m

Sáňkařské dráhy: 6

Nejbližší ledovec:
Hintertux 75 km

Vzdálenosti z ČR a SR:
Praha 480 km
Brno 540 km
Bratislava 520 km

 Pěkný funpark, noční lyžování, špičkové běžkařské trati, vytipované skialpinistické trasy. Zajímavostí je tzv. Race'n boarder arena, je pro vyznavače rychlého sjíždějí i profesionálního tréninku. Nesmíme ale také zapomenout na středisko Niederau ve Wildschönau, kde ja zajímavý menší areál okolo vrcholu na Markbachjoch nebo na albašský Reith. Pro nenasytné lyžaře je jistě zajímavá blízkost největších tyrolských arén z Alpbachtalu/ Zillertal z Wildschönau/Skiwelt Wilder Kaiser Brixental. I přes růst cen si celá oblast dále zachovává postavení těch příznivějších v rámci Tyrolska. Zajímavých je i několik vleků s výbornými terény a s dojezdovými lanovkami ideálními pro výuku lyžování a pro malé. Ubytování zajišťujeme i v nedalekém Brixleggu a Kramsachu, spojení zajišťují pohodlné skibusy.Přitažlivé jsou i možnosti večerního lyžování jak ze severu na Schatzbergu, tak i na jihu v Alpbachu. I přes růst cen si celá oblast dále zachovává postavení těch příznivějších v rámci Tyrolska.
 

Fotografie Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau fotoSkijuwel Alpbachtal/Wildschönau foto

Mapa Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau a okolí

Skimapy Skijuwel Alpbachtal/Wildschönau

Užitečné odkazy

Stránky od WERC - webové realizace

Copyright © 2022 Tempo Tours Praha - Alpy šité na míru - specialista na Rakousko a ubytování v Alpách